مجموعه خدماتی هفت آسیاب

لپ تاپ استوک چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

  • هفت آسیاب
  • وبلاگ
  • مطالب عمومی
  • مقاله علمی
  • لپ تاپ استوک چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟
لپ تاپ استوک چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

لپ تاپ استوک چیست؟

دلیل اصلی خرید لپ تاپ ها این است که دارای بدنه سبک و نازکی می باشند که این امر باعث می شود تا براحتی قابل حمل باشند و تقریبا همه جا می توانیم از آن استفاده کنیم. از یک سو رایانه های رومیزی به همراه کیس و مانیتور و کیبورد و ماوس و ... فضای زیادی را اشغال می کنند نمی توانید آن را هر جایی نگه دارید!

در دید عموم لپ تاپ استوک به لپ تاپ های  دست دوم یا کارکرده گفته می شود اما این طرز فکر صحیح نیست!

در فروشگاه های زنجیره ای اروپایی و آمریکایی، مشتریان می توانند برخی از کالاهای خریداری شده را تا مدت مشخصی (مثلا 30 روز) بدون هیچ دلیلی مرجوع کرده و تمام مبلغ کالا را دریافت کنند.

لپ تاپ نیز یکی از این کالاهایی است که قابلیت مرجوع بی قید و شرط را داراست.

این کالاهای برگشتی به دلیل باز بودن کارتن، کالای نو شناخته نمی شوند بنابراین به هیچ وجه وارد فروشگاه نمی شوند و مستقیما به انبار ذخیره فرستاده می شوند.

پس از انبار کردن، کالاها درجه بندی شده و در گرید های A+ و A و B و C و D به صورت عمده به فروش می رسند. پس ممکن است شما یک لپ تاپ استوک را خریداری کنید که بصورت دست نخورده و کاملا نو باقی مانده باشد! که این کالا از درجه ی A+ می باشد.

 

مزایای  لپ تاپ های استوک چیست؟

مهم ترین عامل برای انتخاب یک دستگاه استوک اختلاف قیمت بین لپ تاپ استوک وآکبند است. این تفاوت در کم ترین حالت از چند برابر شروع می شود و گاهی اوقات به دهها برابر می رسد یک دستگاه استوک به قیمت واقعی ۱ میلیون تومان احتمالا قیمت آکبند آن ۳ میلیون تومان به بالاست.

 

معایب لپ تاپ های استوک چیست؟

لپ تاپ های استوک معمولا از نظر ظاهری دستگاه های ظریفی نیستند دلیل این نیز در کیفیت ساخت بسیار بالای قطعات ، مادربوردهای ۸ لایه و مقاومت بالای آن در استفاده های سنگین ،طولانی مدت و طول عمر بالاست.

نظرات

ارسال نظرات

کد امنیتی