مجموعه خدماتی هفت آسیاب

سوالات متداول

 • هفت آسیاب چیست؟

  هفت آسیاب یک مجموعه خدماتی متشکل از تیم حرفه ای برنامه نویسان، عکاسان، بازاریابان، تحلیلگران، مدرسان، بهینه سازان، طراحان، ایده پردازان و ... می باشد.

 • تعرفه خدمات هفت آسیاب چقدر است؟

  در هفت آسیاب خدمات زیادی ارائه می شود که هیچ یک از خدمات ما تعرفه ثابتی ندارند. در صورتی که شما نیاز به پیش فاکتور برای تعیین تعرفه پروژه ی خود دارید می توانید از طریق صفحات ثبت سفارش اقدام به پر کردن فرم مربوطه کنید تا در اولین زمان ممکن پیش فاکتور توسط کارشناسان ما برای شما ارسال شود. دریافت پیش فاکتور از مجموعه خدماتی هفت آسیاب کاملا رایگان است.

 • چه خدماتی در هفت آسیاب پشتیبانی دارند؟

  تمامی خدماتی که در هفت آسیاب انجام می شود شامل پشتیبانی می باشند. برخی از خدمات شامل یک سال پشتیبانی رایگان و برخی از خدمات شامل پشتیبانی با پرداخت هزینه جداگانه هستند که مشتری به دلخواه می تواند از این خدمات استفاده کند.

 • منظور هفت آسیاب از پشتیبانی چیست؟

  پشتیبانی بدین معناست که اگر به هر دلیلی مشکلی برای پروژه ی شما پیش بیاید، ما موظف به رفع آن مشکل می باشیم. توجه داشته باشید که افزودن امکانات جدید به پروژه شامل پشتیبانی نمی شود و برای این امر هزینه جداگانه ای دریافت می گردد.

 • نحوه پرداخت هزینه خدمات در هفت آسیاب چطور است؟

  با توجه به گستردگی خدمات در هفت آسیاب نمی توان نحوه دقیقی برای پرداخت تعریف کرد. در برخی شرایط و برخی خدمات این امکان وجود دارد که هزینه پس از اتمام پروژه دریافت گردد و بالعکس ممکن است در برخی خدمات هزینه بصورت کامل قبل از شروع کار دریافت شود. این مورد بصورت توافقی بین مجری و کارفرما در قرارداد قید می گردد.

 • آیا عقد قرارداد برای انجام پروژه ها الزامی است؟

  در هفت آسیاب برای تمامی پروژه ها بین کارفرما و مجری قرارداد کتبی نوشته و امضاء می شود. با این حال در برخی پروژه های کوچک و کوتاه مدت در صورت توافق طرفین نیازی به عقد قرارداد کتبی نیست و بدون قرارداد پروژه انجام می شود.

 • آیا هفت آسیاب یک شرکت دولتی است؟

  خیر. هفت آسیاب یک مجموعه خدماتی متشکل از تیم حرفه ای به مدیریت مهندس صادق جعفری می باشد و وابسته به هیچگونه شرکت یا ارگان دولتی خاصی نمی باشد.

 • چگونه در هفت آسیاب استخدام شویم؟

  شما می توانید از طریق صفحه درخواست استخدام، نسبت به پر کردن فرم استخدام در هفت آسیاب اقدام کنید. پس از اینکه فرم مربوطه را پر کردید حداکثر طی 72 ساعت پاسخ آن برای شما ارسال خواهد شد.

 • آیا هفت آسیاب دارای فروشگاه فیزیکی می باشد؟

  خیر. تمام خدمات هفت آسیاب بصورت آنلاین انجام می شود و این مجموعه دارای فروشگاه فیزیکی یا شرکت ثبتی نمی باشد. با این حال مجوز های لازم جهت اعتمادسازی اعم از نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی و... موجود می باشد.