مجموعه خدماتی هفت آسیاب

درباره ما

هفت آسیاب - درباره ما

به هفت آسیاب خوش آمدید

مجموعه خدماتی هفت آسیاب از سال 1390 فعالیت خود را با نام "ای اس پی ساز" با مدیریت آقای صادق جعفری آغاز کرد.

پس از گذشت 2 سال سرانجام در اسفند ماه 1391 مجموعه "ای اس پی ساز" با بروزرسانی جدید با نام "مون فا" فعال شد که این مجموعه علاوه بر خدمات طراحی و برنامه نویسی، یک سیستم وبلاگ دهی پیشرفته را نیز به همراه داشت.

در سال 1393 خدمات "طراحی و برنامه نویسی" از مجموعه "مون فا" جدا شد و با نام تجاری "فیو وب - PhewWeb" به مدیریت آقای صادق جعفری و با همکاری تیم جدید شروع به ارائه خدمات الکترونیک کرد.

مجموعه "فیو وب" تا اواخر سال 1395 خدمات خود را که به "طراحی و برنامه نویسی وب سایت" محدود میشد، گسترده تر کرد و طی یک بروزرسانی عظیم، تمام حقوق و امتیازات وب سایت "مون فا" که سیستم وبلاگدهی بود به تیم دیگری واگذار شد و نام تجاری "فیو وب" به دلیل سخت خوانا بودن، به "هفت آسیاب" تغییر یافت.

در واقع "هفت آسیاب" نام یکی از روستاهای خوش آب و هوا در استان فارس می باشد که البته ارتباط زیادی با خدمات ما دارد چرا که پس از کنار گذاشتن "فیو وب" طی یک بروزرسانی عظیم، خدماتی که ارائه می شد به هفت دسته اصلی تقسیم می شد که این خدمات به شرح زیر می باشد:

1 - طراحی و برنامه نویسی وب سایت

2 - طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن

3 - طراحی و تنظیم موشن گرافیک و تیزر

4 - تولید و توضیع محتوای آموزشی

5 - عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

6 - سئو و بهینه سازی

7 - طراحی گرافیک

می توانیم هر کدام از این خدمات را یکی از پره های یک آسیاب تعبیر کنیم که در کنار یکدیگر به چرخش در می آیند و "هفت آسیاب" را تشکیل می دهند و تقریبا تمام نیاز های اینترنتی را برطرف می کنند.

البته خدمات دیگری اعم از ضبط صدا و دوبله، تبلیغات، تولید محتوا، فروش پکیج های آموزشی اختصاصی، فروش سخت افزار و ... نیز در "هفت آسیاب" ارائه می شود که این موارد به قدرت "هفت آسیاب" می افزاید.

در اوایل سال 1396 وب سایت هفت آسیاب فعال شد و به مدت 15 ماه فعالیت خود را ادامه داد اما به دلیل اینکه قالب و CMS مدیریتی وب سایت اختصاصی نبود در مرداد ماه 1397 مجبور به غیر فعال سازی وب سایت شدیم و خدمات خود را خارج از وب سایت ارائه می دادیم.

نهایتا در فروردین 1398 نسخه نهایی وب سایت "هفت آسیاب" با قالب و CMS کاملا اختصاصی فعال شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

در حال حاضر مجموعه خدماتی هفت آسیاب متشکل از تیم حرفه ای برنامه نویسان، گویندگان، طراحان، عکاسان، تحلیلگران و ... به مدیریت آقای صادق جعفری آماده خدمت رسانی به تمام مشتریان عزیز می باشد.

«هفت آسیاب»، پاسخی برای نیاز آنلاین شما!

شاید بهترین نباشیم، اما انتخاب بهترین ها هستیم!

این مجموعه تمامی نیاز های آنلاین شما را اعم از طراحی سایت، طراحی گرافیک، طراحی و تنظیم موشن گرافیک و تیزر، طراحی اپلیکیشن، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی، تبلیغات و برندینگ، سئو و بهینه سازی، تولید محتوا، مدیریت شبکه های اجتماعی، تولید و تنظیم محتوای آموزشی، طراحی لوگو، گویندگی و نریشن و ... را با مناسب ترین هزینه و بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن برآورده می سازد.

shape
shape
shape
shape
shape
اعضای تیم

ما یک تیم حرفه ای داریم

صادق جعفری صادق جعفری

صادق جعفری

مدیریت مجموعه، گرافیست، برنامه نویس
سید حسین بحرینی سید حسین بحرینی

سید حسین بحرینی

فتوگرافر، ادیتور
مجتبی علیشاهی مجتبی علیشاهی

مجتبی علیشاهی

کارشناس فناوری اطلاعات، مدیر تبلیغات و بازرگانی
سارا حسینی سارا حسینی

سارا حسینی

عکاس، فیلمبردار، ژورنالیست
علیرضا سایری علیرضا سایری

علیرضا سایری

گرافیست، عکاس
مهدی داداش نژاد مهدی داداش نژاد

مهدی داداش نژاد

برنامه نویس اندروید
محمدجواد رمضانی محمدجواد رمضانی

محمدجواد رمضانی

متخصص سخت افزار، کارشناس IT
circle
shape
shape
circle
shape
با ما در ارتباط باشید

می خواهید با ما همکاری کنید؟
بیایید در مورد پروژه صحبت کنیم!

همانگونه که آگاه هستید داشتن یک وب سایت اینترنتی دیگر یک وسیله تجملی برای کسب و کارها نیست. امروزه داشتن به وب سایت به یک نیاز اساسی برای همه افراد و شرکت ها تبدیل شده است، در واقع داشتن یک وب سایت حرفه ای و کارآمد، بخشی از فرآیند برندینگ یا همان برند سازی شما یا شرکت یا کسب و کار شما به حساب می آید. به همین دلیل همانطور که هرکس جهت سرمایه گذاری و آغاز یک کار جدید نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات در آن حوزه می باشد، در فضای مجازی نیز شما همواره نیازمند دریافت نظرات متخصصان این حوزه هستید.

کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه خدمات آنلاین به شما هستند.

تماس با ما
shape
shape
shape
shape
shape
shape